0505 927 7948

Ray dolap kullanım rahatlığı ile bizlere daha geniş alanlar sunmaktadır. Bu nedenle eşyalarımız için daha geniş dolaplara sahip olurken sıkışık dolaplarımızdan da kurtulmuş oluruz. Ray Dolabı Neden Tercih Etmeliyiz? Diye düşündüğümüzde daha bunun gibi bir çok sebep bulabiliriz. Artık evlerde yeni moda olan ve kullanım kolaylığı ile dikkat çeken giyinme odaları için ray dolap sistemleri tercih edilmektedir. Kapaklarının açıldığında yer kaplamaması en önemli tercih sebeplerinden biridir.

Özel Tasarımlı Ray Dolaplar

Pişti olmayı en çok bayanlarımız ne demek olduğunu bilir. Siz de olan herhangi bir mobilyanın veya ray dolap ın arkadaşınızda da tıpatıp aynısının olmasını ister misiniz? Herhalde kesinlikle hayır dediniz. Ray dolapta her eve farklı tasarım ve dizayn uygulanır. Tüm dolaplar farklıdır. Sizin ihtiyacınıza göre düzenlenmesi, renklerinin özel olması, pratik, uygun fiyatlı olması da tercih sebebidir. Özel tasarımlı ray dolap tercih edilmesinin en büyük sebebi evimize kendi zevkimizi yansıtmak istememizdir.

Giyinme Odalarında Ray Dolabın Avantajları

Giyinme odaları artık her yeni ev için planlanmaktadır. Yatak odasını dolaplar ile darlaştırmak istemeyen kişiler giyinme odası olan evleri tercih etmektedirler. Ya da olan evlerinde boş bir odayı kendi zevklerine göre düzenlemektedirler. Bu düzenlemeyi yaparken ilk tercih ray dolap sistemleri kullanmak olmaktadır. Giyinme odalarında ray dolabı neden tercih etmeliyiz? Giyinme odalarında ray dolap sistemlerinin tercih edilmesinin avantajları vardır. Mesela ray dolap sisteminde kapakların yana açılıyor olması odanın alanını daraltmaz ve geçişlerin zorlaşması problemini doğurmaz. Aynı zamanda modern görüntüsüyle de şık bir tasarıma sahip olduğu için görsellik noktasında önemli avantajlar sağlar.

.
KAPAT
Etiket Ekle
Eklemek İstediğiniz Kategoriyi Yazın
Blog Haber Kategorisi Ekle
Eklemek İstediğiniz Kategoriyi Yazın