0505 927 7948

Evimiz bizden esintiler taşısın, ruhumuzu simgelesin isteriz. Bu yüzden elimizin değdiği, emek verdiğimiz köşelerde kendimizi daha huzurlu hissederiz.

Modüler mobilyanın en belirgin avantajı da bu noktada başlar: Elimizin değmesi…

Hem pratik, hem de şık bir görünüm sağlayan modüler mobilyalar günümüzde en çok tercih edilen modellerin başında geliyor. İşlevsel olması ve kolay monte edilmesi de bu mobilyaları seçmek için önemli etkenler…

Merak edilen sorularla devam edelim…

Modüler mobilya nerelerde kullanılır?

Evinizin hemen hemen her yerinde kullanabilirsiniz. Raf, dolap, sehpa, masa… gibi tüm mobilya ihtiyaçlarınızı modüler seçenekle giderebilirsiniz.

Modüler mobilyanın kurulumu zor mudur?

Aksine, oldukça basittir. Zaten var olmasının temel amacı da budur. Kurulumu gönderildiği kutu üzerinde ayrıntılarıyla anlatılır ve eğer dilerseniz satış sonrası ücretsiz, profesyonel hizmet desteği sağlanır.

Yalnızca evde mi kullanılır?

Bu mobilya tipinin en büyük avantajlarından biri de alandan tasarruf sağlamasıdır. Modüler mobilyalar bu özelliklerinden dolayı son yıllarda iş yerlerinin de vazgeçilmezi olmuştur. Tak-çıkar sandalyeler, sehpalar ve masalar oldukça iş yerleri tarafından oldukça ilgi görmektedir.

Modüler mobilyaların tak-çıkar özelliği kolay yer değiştirilmesine olanak sağlar. Bunun yanı sıra kolayca paketlenebilir ve depolanabilir. Bu, bir mobilyayı evin/iş yerinin farklı yerlerinde, farklı zamanlarda, uzun ömürlü kullanabilmeniz anlamına gelir.

Pahalı mıdır?

Klasik mobilyaya göre oldukça ucuzdur. Fiyat-performans açısından oldukça başarılıdır. Renk ve model olarak seçeneği fazladır.

Hangi ihtiyaçlara yöneliktir?

Modüler mobilyalar tüm yaş ve statü gruplarına hitap eder. Bu grubun içinde yalnızca çocuk ve genç gruplarının yeri biraz daha farklıdır. Çünkü, çocuk ve gençlerin ihtiyaçları gün geçtikçe başkalaşır. Modüler mobilyaların kolay demonte edilme ve saklanma özelliği sayesinde hem ekonomik, hem de pratik çözümler üretilebilir.

Değişikliği seven ve rutin görünümden hoşlanmıyorsanız modüler mobilyalar sizin için de doğru tercih demektir.

Yatak odası, yemek odası, genç odası, salon, mutfak, oturma grubu, kanepe, aksesuar ve daha fazlasını modüler olarak kullanabilirsiniz.

Kendinizi evinizin mimarı gibi hissedecek, ekonomik, şık ve keyifli çözümler elde edeceksiniz. Mutlaka deneyimlemelisiniz…

.
KAPAT
Etiket Ekle
Eklemek İstediğiniz Kategoriyi Yazın
Blog Haber Kategorisi Ekle
Eklemek İstediğiniz Kategoriyi Yazın