0505 927 7948

Minimal kullanımın ne kadar yaygın ve önemli hale geldiğinin farkında mısınız?

Artık hepimizin bir tüketim standardı var. Ne yazık ki yaşam alanlarımızı da bu standartla doğru orantılı olarak her gün biraz daha daraltıyoruz. Bir yerlerden kısmak, yani minimalize etmek şart.

O halde neden en çok vakit geçirdiğimiz ve rahat etmemiz gereken yerden başlamıyoruz?

Raylı dolaplar artık çağın bir gereği. Peki doğru tercihi nasıl yapacağımızı biliyor muyuz?

  • Raf mı Askılı Bölme mi?

Hangisine daha çok ihtiyacınız var? Alanı doğru, düzenli ve ferah kullanıyorsak öncelik ihtiyaçları belirlemek olmalı.

Raf mı, askılı bölme mi yoksa daha çok çekmece mi yardımcınız olmalı? Bu konudaki tek referans ihtiyaçlarınız ve göz zevkiniz.

  • Tasarımcı Sizsiniz

Beyaz eşya veya mobilya aldığınız herhangi bir anı aklınıza getirin. İlk yaptığınız şeylerden biri, o eşyayı hayal gücünüzle evinizde konumlandırmak oluyor değil mi? Raylı dolapta da durum çok farklı değil.

Özel üretim raylı dolaplarda tasarım sizin zihninizde başlıyor. Daha sonraki aşamada AutoCAD ve vektörel çizimler kolaylık sağlıyor. Tavsiyemiz işe liste yapmakla başlamanız. Öncelik ve ihtiyaçlarınızı bildikten sonra biz bile sizden daha iyi bir tasarım yapamayız.

  • Ölçü ve Montaj

Özel üretimlerde ölçü ve zemin malzemesi çok önemli detaylar. Montajın güvenilir ellere teslim edilmesi kullan at sıfatı taşımayan her şey kadar raylı dolapta da önem arz ediyor.  Neden?

Ölçü ve zemin malzemesinin doğru tespit edilememesi dolabın biçimsiz ve yanlış konumlanmasına, montajda terazi kullanılmaması da ses çıkararak çalışmasına yol açıyor.

  • Güvenilir Teknik Destek

Kişisel alanınızın önemli bir parçasına karar veriyorsunuz. En ufak soru ve sorununuzun anında yanıtlanmasını beklemek en doğal hakkınız. İşte bu sebeplerden satış sonrası destek en az ölçü ve montaj kadar önemli.

  •  Raylı Dolap Yalnızca Kıyafet Saklama Deposu Değildir

Yukarda bahsettiğimiz gibi, tamamen sizin ihtiyaçlarınız, tamamen sizin zevkiniz. Yaşam alanınızı nasıl dizayn etmek istiyorsanız, bu uygunlukta bir raylı dolap tasarımı mümkündür. Dilerseniz fazlaca yer kaplayan ütü tahtanızı, elektrik süpürgenizi… vs. koyun, dilerseniz kıyafetlerinizi, dilerseniz hepsini…

.
KAPAT
Etiket Ekle
Eklemek İstediğiniz Kategoriyi Yazın
Blog Haber Kategorisi Ekle
Eklemek İstediğiniz Kategoriyi Yazın