0505 927 7948

Televizyonu gündelik hayatınızda nasıl konumlandırıyorsunuz? Saatlerinizi beraber geçirdiğiniz bir arkadaş mı? Yorgunken ruhunuzu dinlendiren bir sakinleştirici mi? Yoksa evinizin başköşesi mi?

Tercihiniz herhangi biri veya hepsi olabilir. Sonuç olarak televizyonların hayatımızda bir yadsınamaz bir yeri var ve ona ayıracağımız alan hem şık hem de konforlu olmalı…

İşte tam bu noktada, TV üniteleri devreye giriyor. Evinize farklı bir hava getirecek, şık, kullanışlı ve konforlu TV ünitesi dekorasyon fikirlerini sizin için derledik…

  • Kullanışlı Olsun Diyenler İçin…

En çok ihtiyaç duyulan ve en sık kullanılandan başlayalım. TV ünitesinin hem şık ve modern görünümlü olmasını, hem de alandan tasarruf sağlamasını isteyenlerden misiniz?

O hâlde derdinizin devası bol çekmeceli TV ünitelerinde… Aynı zamanda bu tip ünitelere raf monte ederek dekoratif objeler yerleştirebilir ve kütüphane olarak da kullanabilirsiniz.

  • Değişiklik Sevenler İçin…

‘’Ben sabit dekorasyondan hoşlanmıyorum’’ diyenlerdenseniz tercihinizi tekerlekli TV ünitelerinden yana kullanabilirsiniz. Böylece hem eşyalarınızın, hem de televizyonunuzun yerini rahatça değiştirebilir, monotonluktan kolaylıkla sıyrılabilirsiniz.

  • Retro Görünüm İçin…

Retro şıklıktan hoşlanıyorsanız pastel ve ahşap uyumunu mutlaka kullanmalısınız. Ahşap TV ünitesi üzerine monte edilecek pastel tonlarındaki kapaklarla dengeli bir şıklık yakalamanız mümkündür.

  • Gösterişli Bir Şıklık İçin…

Gösteriş abartıyla eş değer tutulmamalıdır. TV ünitesinin formuna karar verirken ilk dikkat edilmesi gereken konu odanın boyutudur. Geniş bir odaya sahipseniz ve oluşturacağınız konseptin ilk bakışta fark edilmesini istiyorsanız, geniş, ayaklı ve ahşap bir ünite tercih edebilirsiniz.

Ünitenin üzerine raf monte etmeniz ve kapaklarını lacivert tonlarıyla kombinlemeniz şıklığı pekiştirecektir.

  • Farklı Bir Şıklık İçin…

Fütüristik bir tasarım farklı bir şıklık yaratacaktır. Televizyonunuzu asimetrik monte edilmiş bir ünitenin üzerinde konumlandırabilirsiniz.

Ancak unutmadan; Fütüristik bir TV ünitesi dekorasyonu istiyorsanız, evinizin genel görünümü buna uygun olmalıdır. Aksi takdirde yavan duracaktır.

  • Klas Bir Görünüm İçin…

Televizyonunuzu kullanacağınız bir duvarı olduğu gibi taşla döşeyebilir, ahşap bir TV ünitesiyle kombinleyerek harika bir görüntü elde edebilirsiniz.

Dipnot; Duvarın çevresinde modern, ferforje lambalar kullanmanız estetiği daha da arttıracaktır.

  • Tavsiye Etmediğimiz…

Noktayı tavsiye etmeyeceğimiz bir TV ünitesi dekorasyonuyla koyalım. Cam duvara sahip bir alanı asla herhangi bir TV ünitesiyle bütünleştirmeyin. Bunu yapmanız estetik olarak da, alanı doğru kullanmak açısından da doğru bir fikir değildir.

.
KAPAT
Etiket Ekle
Eklemek İstediğiniz Kategoriyi Yazın
Blog Haber Kategorisi Ekle
Eklemek İstediğiniz Kategoriyi Yazın