0505 927 7948

Modüler mutfak; gövde, kapak, taç, baza, tezgah, süpürgelik, aksesuar gibi elemanlardan oluşan farklı ölçülere sahip modüllerin bir araya gelmesiyle oluşan, farklı her mutfak ölçüsünde birbirinden farklı tasarımlar kurgulayabilme imkanı sağlayan sistemin adıdır.

Evimizi dekore ederken fonksiyonellik açısında en çok dikkat etmemiz gereken alanların başında mutfak geliyor; çünkü bu mutfaklarımız evin çalışma alanı olma özelliğine de sahip.Mutfağı tasarlarken, mutfak kullanıcısının vücudunu zorlamadan ve en pratik şekilde gerçekleştirilebilmesi için o mutfağın ergonomik açıdan doğru kurgulanmış olması gerekmektedir. Bu da modüler mutfak sistemleri ile mümkündür. 

 

Mutfak yemek hazırlığı, pişirme ve temizlik gibi işlerin yanı sıra, çok farklı yapılarda ve miktarda eşyayı da depolamakla görevli. Dolayısıyla, yalnızca göze hitap etmekle kalmayan, aynı zamanda işlevselliği de ön planda olan bir mutfak tasarımını tercih etmeliyiz. 

 

Modüler mutfakların en önemli artısı;satın alınan bir mutfağın fiyatı, tamamen size özel olarak hazırlanan projenizde kullanılan modül ve aksesuarların liste fiyatı toplamından oluşmasıdır.

.
  • Genel
KAPAT
Etiket Ekle
Eklemek İstediğiniz Kategoriyi Yazın
Blog Haber Kategorisi Ekle
Eklemek İstediğiniz Kategoriyi Yazın